Del nga rruga dhe përplaset me murin, humb jetën 53-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur sot në Lushnjë. 

Sipas policisë, viktima është N. R., 53 vjeç, banues në Plug.

Ai ka qenë duke drejtuar automjetin tip “Benz” dhe dyshohet se për shkak të problemeve shëndetësore.

Viktima ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur në anë të rrugës dhe ka ndërruar jetë.

Ngjarja paraprake

Pak momente para vdekjes nga Covid, nëna sjell në jetë foshnjën

Ngjarja e ardhëshme

Pakistan, shënohet numri më lartë i të vdekurve nga COVID-19 që nga korriku

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian