Dekolte të hapur e buzë të kuqe, kaq e zjarrtë është Zajmina Vasjari

Zaimina Vasjari ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj të Instagramit që kanë çmendur ndjekësit e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari komentohet mjaft shumë për pamjen e saj të jashtme.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku i pëlqen t’i tregojë format trupore me veshje të ndryshme provokuese.

Kësaj radhe ajo solli disa pamje nga dukja e saj  më e fundit e cila u pa e veshur me një xhaketë dhe pantallona të kuq e nuk kishte se si të mungonte dekolteja e hapur për ta bërë veshjen më ‘pikante’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

 

Image

Ngjarja paraprake

Rastet e dyshuara me koronavirus, ndërpritet mësimi në një shkollë të Dragashit

Ngjarja e ardhëshme

Pa rrugë, pa ujë e pa ndriçim, lagjja “15 tetori” në Vlorë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian