Deklaratat e bujshme për koronavirusin, Rama publikon videon që nxjerr blof Monika Kryemadhin

Deklaratat e bujshme për koronavirusin, Rama publikon videon që

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në rrjetet sociale ku ka ironizuar deklaratat e Monika Kryemadhit për koronavirusin. Kryemadhi tha disa ditë më parë se LSI nuk infektohet nga Covid-19, pasi kanë imunitet të fortë. Ndërkohë në një tjetër fjalim Kryemadhi tha se të kesh imunitet të fortë duhet të ushqeheh mirë dhe që të ushqehet mirë duhet të kësh rroga të larta. Në videon e publikuar nga Rama, thuhet se LSI ka pasur gjithmonë rroga të larta e prandaj sipas deklaratës së Kryemadhit kanë imunitet ndaj koronavirusit.

“Vajmedet”, shkruan kryeministri përbri videos ironizuese.

Ngjarja paraprake

E rëndë: Dikush hodhi lopën e ngordhur në Liqenin Akumulues në Mitrovicë

Ngjarja e ardhëshme

Plagosi rëndë me thikë të riun, arrestohet 23-vjeçari në Durrës, në pranga dhe një vajzë e dënuar me 5 vite burg për drogë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian