Deklarata të kryeministrit Zaev dhe ministres Carovska me rastin e ditës së parë shkollore (drejtpërdrejtë)

Ngjarja paraprake

Pa ujë një pjesë e banorëve të Kisella Vodës

Ngjarja e ardhëshme

Turqi, arrestohen 19 anëtarë të dyshuar të PKK-së terroriste

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian