Deklarata e Luana Vjollcës që habiti publikun: “Kam një bebe …”

Pas tre sezonesh mjaft të suksesshme, “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën mban ende fronin e emisionit që thyen rekorde shikushmërie. Edhe sezoni i katërt ka treguar nga java në javë suksesin, duke grumbulluar miliona shikime në llogarinë e YouTube.

Spektakli i së shtunës mbrëma nuk është i dashur vetëm për publikun e gjithë Shqiptarisë, por edhe i moderatores dhe autores; e cila e cilëson “Shiko Kush LUAN” si një “bebe” të saj dhe ai ka mbushur plot 4 vjeç.

Kështu u shpreh Luana në fillim të emisionit duke habitur kapitenët dhe publikun, por duartrokitën kur dëgjuan se e kishte për emisionin, i cili është nën autorësinë e saj.

Çdo episod numëron mbi 1 milion klikime dhe kjo do të thotë se “bebi” i Luanës është “beb” për së mbari.

Ngjarja paraprake

Njerëzit po flinin, raketat godasin zonat e banuara në Azerbajxhan – pamjet e shtëpive të shndërruara në rrënoja

Ngjarja e ardhëshme

Bie drastikisht shitja e banesave në Prishtinë, çmimet e tyre mbesin “në qiell”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian