Dehari kujton përvjetorin e Pranverës së Dinjitetit më këtë fotografi 

Si sot 21 vite më parë krisi pushka e parë e UÇK-së në Sellcë të Tetovës. Këtë nuk e harroi as luftëtari i atëhershëm dhe tani kryetar i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari.

Më poshtë statusi i Deharit në facebook:

“21 vjet më parë! Reflektim i thellë sot në Përvjetorin e Pranverës së Dinjitetit!”, ka shkruar Dehari.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ukraina synon forcimin aftësive ajrore dhe raketore

Story i radhës

​Si të dalloni e shmangni lajmet e rreme për luftën në Ukrainë?

Të fundit nga