Daut Haradinaj në Mramor: Po vërtetohet përkahja e madhe për garën në Prishtinë

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj ka vazhduar me fushatën për Prishtinën. Kêsaj radhe Haradinaj është pritur në Mramor, më saktësisht në familjen Gashi

Haradinaj tha se Gashët e Mramorit njihen si njerëz me vlera e tradita historike që gjithmonë ishin në ballë të ndryshimit.

Postimi i plotë:

Kur ke përkrahje nga Gashët e Mramorit e Busisë, suksesi nuk mungon. Njerëz me vlera e tradita historike që gjithmonë ishin në ballë të ndryshimit.

U vërtetua edhë një herë se mobilizimi për përkrahje për garën në Prishtinë është tepër i madh. I sigurova që do të jemi bashkë në realizimin e kërkesave të tyre.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Vlerësohen me nota Xherdan Shaqiri dhe Lionel Messi, ky është dallimi i vogël

Ngjarja e ardhëshme

​E dashura e Elon Musk: Djali im nuk më quan “mama”, ajo fjalë është e neveritshme për mua

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian