“Dashuria ime e pafund”, Adriana emocionon me dedikimin për Keith

Adriana publikoi një video të bukur krah partnerit.

Adriana Matoshi ka ndarë me ndjekësit një video, përmes së cilët zgjodhi disa momente të ëmbla me partnerin.

Ajo dhe Keith që prej kur e bënë publike lidhjen e dashurisë, i kushtojnë fjalë dashurie publikisht njëri-tjetrit.

Njësoj veproi edhe sot aktorja, duke publikuar një video, me të cilën përmbledh momentet më të këndshme.

“Dashuria ime e pafund”, shkruan ajo sipër videos.

Njësoj veproi edhe Keith me publikimin e disa fotografive, teksa thotë se 2021 do të jetë viti i tyre.

Ngjarja paraprake

Të kalosh natën e ndërrimit të viteve me pacientët, Mjekja: Kjo është rutinë për ne

Ngjarja e ardhëshme

Aksident trafiku në mes të Prishtinës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian