Dashuri sekrete në “Sanremo”, futbollisti i Milanit përflitet për një lidhje me yllin e muzikës

Mesfushori i Milanit, Brahim Diaz, përflitet se është në një lidhje sekrete me këngëtaren e famshme Ana Mena.

Dyshimet për këtë lidhje janë hedhur prej kohësh nga mediat italiane, por duket se ditët e fundit janë konfirmuar pas asaj festivalit të “Sanremo”-s.

Bukuroshja italo-spanjolle është parë duke flirtuar me futbollistin 22-vjeçar.

Që duket se nuk po e mbajnë dot dhe më shumë këtë lidhje një sekret.

Image

Ana Mena

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Heqja e kufizimeve herët mund ta zgjasë pandeminë

Story i radhës

Mala në dyshim

Të fundit nga