/

‘Dashuri në pandemi’, vjen hiti nga Bianca Junzell

Bianca Junzell ka ardhur me projektin e ri muzikor.

Në kanalin Youtube, ajo ka hedhur këngën me një titull interesant e që është ‘Dashuri në pandemi’.

Teksti u shkrua nga vet këngëtarja, kurse, muzika u bë nga Granit Gashi dhe Darddy.

‘Dashuri në pandemi’ u finalizua me klip XL Films.

Ngjarja paraprake

Sa kohë duhet që një parfum të skadojë dhe a mund ta përdorim më pas?

Ngjarja e ardhëshme

Itali, numri i viktimave mbetet i lartë, zbardhen masat deri më 30 prill

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian