“Dashuri dhe shumë seks”, Angela Martini sapo zbuloi sekretin e një marrëdhënie të shëndetshme

Angela Martini ka zbuluar si e mban martesën e saj të shëndetshme.

Angela Martini njihet si një ndër femrat më seksi shqiptare.

Modelja e njohur ka zbuluar sekretin e lidhjes së shëndetshme përmes intervistë virtuale me ndjekësit e saj, të cilët i kanë kërkuar çelësin e suksesit në një lidhje dashurie.

“Dashuri e vërtetë dhe shumë seks”, ka shkruar Angela.

Image

 

Ngjarja paraprake

‘Benz-i’ përplaset me ambulancën, 4 të plagosur, 2 rëndë

Ngjarja e ardhëshme

Abdullah Kelmendi - veprimtar i shquar në Gjeneratës e Republikës! Regjimi serb e burgosi...

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian