Dardan Berisha vazhdon me Pejën

Më i miri i Superligës së Kosovës ka vendosur për të ardhmen e tij.

Dardan Berisha ka vendosur që të vazhdojë bashkëpunimin me klubin e Pejës.

KB Peja ka njoftuar sot se basketbollisti kosovar ka nënshkruar rinovimin e kontratës.

Dali do të jetë me pejanët edhe për sezonin 2020/21.

Sot Peja ka njoftuar edhe për nënshkrimin me Amel Kuljuhovic dhe Sedin Karavdic.

Ngjarja paraprake

Nga vërshimet e shiut, gati të iu hyjë uji në restaurant, komuna nuk ndërmerr asgjë

Ngjarja e ardhëshme

Dua Lipa reagon pas lajmeve se policia ia ndërpreu xhirimet e videoklipit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian