Dalip Jahja emërohet drejtor në Klinikën Ortopedike

Ngjarja paraprake

Disa OJQ kërkojnë të legalizohet përdorimi i marijuanës

Ngjarja e ardhëshme

Kosova regjistron 118 të infektuar dhe 3 viktima me koronavirus

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian