Dalin pamjet se si po sulmohet Ukraina nga Deti i Zi

Evropë23 mars 2022

Rusia nuk i kursen fëmijët, dy të vrarë nga granatimet në një bllok banesash

Tre persona, dy prej tyre fëmijë, janë vrarë në një sulm në një bllok banesash në qytetin lindor të Rubizhne, tha kreu i autoritetit ushtarak në Luhansk, raporton BBC, përcjell Bota sot.
“Tragjedia ndodhi në mbrëmje, kur…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Duhet apo jo të lahmi kur jemi sëmurë? Mjekët sqarojnë dilemën

Story i radhës

Vodafone Albania kryeson shërbimet celulare por mund të eklipsohet nga shkrirja e One Telecommunications dhe ALBtelecom

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish