Dalin pamjet/ Ja çka ndodhi saktësisht pas emisionit ku u përplasen Abedin Zeka e Faruk Statovci

Faruk Statovci dhe Abedin Zeka janë përplasur ashpër në emisionin “Kampionet”. Më vonë u raportua se të njëjtit u konfrontuan edhe pas emisionit televiziv.

Ishte një debat i tensionuar mes dy panelistëve, të cilët vazhdimisht kishin kundërshtime të mëdha mes tyre.

Ishte zotëri Zeka ai që e kërcënoi Statovcin.

“Pas emisionit të tregoj kush është më i forti”, duke i drejtuar moderatorit se pse thërret këso njerëz në debat.

Pas kërcënimit Statovci i tha se: “Le të kryhet kur dush emisioni, veç atij nalt i tutna, Zotit”.

Derisa Kanal 10 ka publikuar pamjet e kamerave të brendshme që tregojnë më qartë atë që ndodhi mes Abedin Zekës dhe Faruk Statovcit, pas përfundimit të emisionit “Kampionët”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Një tjetër propozim për ndryshimin e Bulevardit “Bill Clinton”

Story i radhës

Merr fund greva e urisë së invalidëve në Elbasan, Ministria e Shëndetësisë plotëson kërkesat e tyre

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish