Dalin pamjet e banesës/ Valoni iu tregon banorëve çmimin e madh që do ta marr fituesi i It’s My Home!

Valoni ka hyrë brenda shtëpisë It’s My Home.

Ai u ka treguar banorëve edhe pamjet e banesës se si duket ajo.

Baba tutje banorëve u tregone dhe kur është nata finale.

Ai iu ka dhënë detaje për mënyrën e votimin që do të ndodh natën finale.

Shihni pamjet.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sulmet ruse në qytetin e Ukrainës, një i vrarë dhe dy të plagosur

Story i radhës

Kujdes/ Mjegull në disa akse rrugore

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish