Dalin fotot intime të Beniadës me ish-futbollistin e Juventusit – U ndanë në prag të martesës

Para pak ditësh Beniada ka deklaruar se ka qenë 7 vite e lidhur me, futbollisti i Juventusit dhe ish-kapiteni i Milanit dhe kjo histori në periudhën kur lojtari luante te kuqezinjtë.

Bëhet fjalë për Mattia De Sciglio dhe sipas saj lidhja me të ka nisur kur ajo ka qenë vetëm 16-vjeç, ndërsa ka përfunduar pas 7 vitesh romancë.

“Kam qenë e lidhur me të për 7 vjet dhe pikërisht kur po bëja gati fustanin, vitin e fundit nuk ndjeja më dhe ndaj vendosa”.

Image

Beniada dhe ish i dashuri i saj

Ndërkohë pas këtij rrëfimi, janë publikuar disa foto intime ku shihet Beniada dhe futbollisti. Ata duken mjaft të dashuruar me njëri-tjetrin, ndërsa jetojnë disa çaste intime.

Image

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lideri i IS-it i vrarë nga amerikanët mbetet figurë e errët

Story i radhës

FA Cup/Ndeshje interesante mes Manchester United dhe Middlesbrough

Të fundit nga