Dafina Zeqiri vjen me poza seksi krah Dj Geek

Me rastin e Shen Valentinit, Dafina dje publikoi videoklipin e këngës “Mos e lëndo”.

Edhe kësaj radhe pjesë e klipit ishte i dashuri i saj, Dj Geek, me të cilin solli momente të bukura.

Minuta më parë ndau disa imazhe seksi duke treguar që çdo ditë me të është ditë Shën Valentini.

‘Qëndroni pak për Shën Valentin… Çdo ditë është dita e Shën Valentinit ”

Image

Dafina dhe DJ Geek

Image

Dafina dhe DJ Geek

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Formacionet zyrtare: Man United – Brighton

Story i radhës

Ende nuk ka përfunduar çdo gjë!?/ 12 arsyet pse duket i pashmangshëm një sulm rus ndaj Ukrainës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish