Dafina Zeqiri tregon se si po ndihet si 32 vjeçare

17:43 | 14 Prill 2021

© Dafina Zeqiri/Instagram

Artistja shqiptare me 14 prill feston ditëlindjen.

Dhe, sot Dafina Zeqiri ka mbush 32 vite duke marrë urime të shumta, shkruan lajmi.net.

Ajo publikoi urimet që mori në storien e saj në Instagram të cilat ishin një numër i madh dhe përveç tyre, Dafina mori urime edhe në komente nga fansat e shumtë.

Ndërkohë, 32 vjeçarja ka publikuar imazhe dhe video në profilin e saj në Instagram teksa ka treguar se si po ndihet.

“Si duken 32”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, Dafina Zeqiri ka lindur në vitin 1989./Lajmi.net/

 

Ngjarja paraprake

Emocinuese, përzgjedhësi i Zvicrës ka disa fjalë për futbollisten e ndjerë shqiptare

Ngjarja e ardhëshme

Katër blerje të reja, zbulohet strategjia e Interit për afatin kalimtar veror

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian