Dafina Zeqiri me poza atraktive në rrjete sociale

Jo më kot cilësohet si një nga yjet e estradës shqiptare.

Fjala është për artisten e mirënjohur Dafina Zeqiri, e cila tanimë ka zënë një vend të veçantë në tregun muzikor shqiptar.

Krahas projekteve muzikore, ajo shpesh komentohet për paraqitjet e dukjet me plot stil.

E tillë shfaqet edhe në këto imazhet e fundit që ka ndarë me fansat në llogarinë e saj personale, Instagram.

E veshur me një palë pantallona të zeza teksa ka mbuluar pjesën e sipërme me një kapelë, krijuesja e hitit “Zili zili” vjen e mrekullueshme.

Buzët e kuqe dhe syzet unike e kanë bërë të duket edhe më joshëse, gjersa këtë kohë ka vendosur që të mbajë flokët e shkurtra kaçurrele duke qenë se eksperimenton shpesh me stile të ndryshme.

“Ju jeni shpërqëndrimi im i preferuar”, ka shkruar ajo.

Image

Komentet në postim kanë qenë tejet pozitive dhe vetëm për pak orë ka grumbulluar mbi 66 mijë pëlqime.

Ngjarja paraprake

Operacioni fshesa te Real Madridi, këta janë pesë lojtarët e parë që do të largohen

Ngjarja e ardhëshme

VOA: Rusia publikon emrat e zyrtarëve amerikanë ndaj të cilëve ka vendosur sanksione

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian