Dafina Zeqiri eksperimenton sërish, duket atraktive me balluke e flokë ngjyrë portokalli

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që nuk heziton të eksperimentojë dhe ka një stil unik.

Fjala është për këngëtaren Dafina Zeqiri, e cila vazhdimisht bën ndryshime në dukje e po ashtu sjellë gjithnjë trendet e reja.

31 vjeçarja kësaj radhe shfaqet me flokë të shkurtra ngjyrë portokalli të errët, e në anën tjetër është rikthyer sërish në balluke.

Image
Image

Edhe me këtë ‘look’ të veçantë, krijuesja e hitit “Zili zili” duket në formë të mahnitshme.

Bukuroshja në anën tjetër po vazhdon të punojë mjaft shumë në prurje të reja dhe albumin “Dafinë moj”.

Image

Të fundit këngë e solli para pak ditësh dhe “Duro” me tekst e paraqitje të ndjeshme u prit shumë mirë.

Për vetëm pak ditë projekti ka kaluar shifrën e 4.3 milionë klikimeve. 

Ngjarja paraprake

Turqi, 2.764 terroristë të huaj të deportuar që nga viti 2019

Ngjarja e ardhëshme

Apel i vendeve të ‘Med-5’ për një ekuilibër të solidaritetit dhe përgjegjësisë në Paktin e ri Evropian të Emigracionit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian