Dafina Zeqiri dhe Kida publikojnë këngën e re, vijnë me paraqitje provokuese

Dy artistet e njohura shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Kida, kanë prezantuar në mesnatë (e enjte) projektin e ri muzikor.

“Luje belin” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Dyshja, e famshme e estradës, kanë bërë një paraqitje të mahnitshme në klip e në skena mjaft ngacmuese.

Teksti i këtij projekti është shkruar nga reperi Elinel në bashkëpunim me Dafinën, kurse kjo e fundit u përkujdes edhe për vijën melodike.

‘Beat’-i dhe producimi i këngës është bërë nga Rzon, Pllumb dhe Deard Sylejmani.

Të plotë tashmë mund ta gjeni në YouTube, në kanalin zyrtar të artistes Zeqiri.

Reagimet e para të fansave dhe publikut kanë qenë mjaft pozitive, gjersa grumbulluan mijëra klikime për pak orë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zbardhet dëshmia e autorit të dyshuar për vrasjen e shqiptares në Itali

Story i radhës

​Tifozët irlandezë tregojnë se çfarë po iu pëlqen në Kosovë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish