Dafina Zeqiri bëhet operacion

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri me anë të një postimi ka njoftuar se pesë javë më parë ka kryer një operacion.

Ajo bëri operacionin ACL, që ka të bëjë me lëndimet në gju, ndërsa me anë të disa postimeve tregoi gjithë procesin e rikuperimit.

Dafina fillimisht postoi foto me këmbë të lidhur, ndërsa më pastaj tregoi gjithë kontrollat e operacionin që e bëri.

Në gjithë këtë situatë, asaj i kishte qëndruar pranë partneri i saj, DJ Geek, i cili e shoqëroi edhe në spital dhe u kujdes për injeksionet.

Image
Image
Ngjarja paraprake

SHBA, pakoja e ndihmës 1,9 trilion dollarë kalon në Dhomën e Përfaqësuesve, i dërgohet Senatit

Ngjarja e ardhëshme

Çekia drejt katastrofës totale në spitale për shkak të Covid-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian