Dafina Zeqiri arrin 1 milionë shikime në YouTube me këngën “Duro”

Këngëtarja ka arritur të ketë sukses me projektin e shumëpritur nga fansat.

Dafina Zeqiri me 13 mars publikoi këngën me videoklip.

“Duro”, është një këngë të cilën artistja shqiptare e ka paralajmëruar javë më parë madje ajo publikoi një pjesë nga kënga e cila u bë virale në rrjete sociale.

Dafina në këngën “Duro” është munduar t’i përkrahë fansat e saj sa i përket shëndetit mendor dhe të flasin duke e ditur se në Kosovë është paksa temë tabu të flasësh për shëndetin mendor.

Tutje, kënga është pëlqyer tejet shumë nga fansat duke arritur 1 milionë shikime në platformën YouTube për vetëm dy ditë. 

Ngjarja paraprake

​Mane: Jemi në një situatë të komplikuar, Liga e Kampionëve është objektivi ynë

Ngjarja e ardhëshme

Jeton në veturë, mësuesi mori 27 mijë dollarë dhuratë nga nxënësit e tij në ditëlindjen e 77-të

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian