Dafina e Ya Nina bëhen bashkë, shkëlqejnë me paraqitjen e tyre

Këngëtarja  Dafina Zeqiri njihet si suportuese e madhe e artistëve të rinj.

Në “Instastory” ka publikuar një ‘boomerang’ ku shihet pranë këngëtares së njohur, YaNina.

YaNina ka një zë premtues në tregun muzikor ku çdoherë e dëshmon sesa unike dhe e veçantë është.

Artistja e së ardhmes ka përgatitur edhe shumë projekte që pritet t’i lansoj së shpejti dhe do iu mbesin gjatë në mendje.

Image

YaNina

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Më shumë se 6300 të vrarë; Qyteti sirian bombardohet ‘menjëherë pas tërmetit’

Story i radhës

Vllaznia mposht Kukësin

Të fundit nga