Dafina dhe Ylli sërish në bashkëpunim?

Dafina dhe Ylli zotëruan verën me lansimin e bashkëpunimit të tyre “Kaje”.

Ende pa u publikuar kënga u bë një hit i vërtetë kur dyshja artistike publikuan një sekuencë të shkurtër të këngës në rrjete sociale.

Por duket se bashkupinimi i tyre do të vazhdojë edhe në të ardhmen e afërt.

Image

Foto nga Insragrami

“Duke folur për çka…album diçka…me kajtë? A me kcy? A me u tranu? E ardhmja? Diçka…”, ka shkruar ajo në fotografinë e ndarë me 1.9 milion ndjekësit e saj në Instagram.

Story i mëparshëm

Arrestimi i Tush Frrokut, të dyshuarit për vrasjen e rëndë në Klinë- Policia del me njoftim

Story i radhës

“M’ka penalizu”, aktori shqiptar tregon si nuk u pranua në fakultetin e arteve vetëm se vinte nga fshati

Të fundit nga