Çudit vëllai i Atdheut: Nuk ka kimi me Sindin!/ Atdheu: Nuk i dihet, është ende fillimi…

Atdheu është një ndër djemtë që spikati në “PërPuthen” me pamjen e tij, një djalë mjaft simpatik. E ndonëse jo binjakë, Atdheu është kopja e vëllait të tij.

I pranishëm në  “Për’Puthen”, ajo që u vu re sapo vëllai i Atdheut hyri në studio, ishte ngjashmëria e tyre, e që u komentua edhe aty.

Sindi në takimin 4-minutësh me Atdheun e quan vëllain e tij “kunat”, por Butrinti mendon se mes tyre nuk ka një kimi të fortë, por kësaj gjëje nuk i dihet.

Në anën tjetër, Atdheu thotë se është thjesht fillimi mes tyre dhe dëshiron t’i jap asaj sigurinë me kalimin e kohës.

Pjesë nga biseda: 

Butrinti: Pasi më tha kunati… (qesh). Sindi është një vajzë e mirë dhe e sjellshme, edhe pse nuk kanë kimi, janë dy bota të ndryshme, por nuk i dihet.

Atdheu: Siç e tha dhe mami Sindit, nuk ka të bëjë as gjatësia as mosha, nuk i dihet.

Sindi: Varet si e sheh dikush, ajo kimia e fortë mes ne të dyve nuk ekziston,por janë disa gjëra që Atdheu i ka. Më pëlqen shumë që është i vendosur në gjërat që thotë, ose që atë që thotë e ka të sinqertë. Këto janë dy gjëra që unë ja vlerësoj shumë.

Atdheu: Është fillimi, nuk jam nga ata tipat që premtoj, se ka ik ajo kohë me premtime të kota. Do ja jap sigurinë. Është gocë inteligjente dhe pse jo.

Image
Image
Ngjarja paraprake

California zbulon rastin e parë të variantit të ri të koronavirusit

Ngjarja e ardhëshme

Biden zotohet se do të shtojë vaksinimet antiCOVID në SHBA

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian