Cristiano Ronaldo reagon pas fitores dhe pensionimit të Khabib: Babai yt është krenar me ty

Edhe Cristiano Ronaldo ka reaguar pas natës së sontme në UFC.

Khabib Nurmagomedov ka shënuar fitoren e 29-të në karrierën e tij, kundër Justin Gaethje.

Pas duelit, ylli i UFC bëri të ditur se do të pensionohet, për të dëgjuar dëshirën e nënës së tij, por edhe me arsyen se nuk mund të luftojë pa babanë e tij në kënd.

Pas gjithë këtyre ngjarjeve, një reagim erdhi nga Cristiano Ronaldo, i cili postoi diçka në ‘Instagram’.

Image
Ngjarja paraprake

Aksion në orët e vonë në “Abi Çarshia”, Zemaj me policinë dhe inspektorët

Ngjarja e ardhëshme

“Ndryshimi i nesërm të jetë i fundit”, Guri: Njeriu do 3-4 javë të përshtatet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian