Ç’po ndodh? Jasmina shkon tek Ardiani në Gjermani?

Raporti mes Jasminës së “Përputhen” dhe Adrian Bujupit është ndër segmentet më të komentuara së fundmi në media.

Për këtë raport dhe jo vetëm, Jasmina u pyet së fundmi në Prive.

Teksa disa pikëpyetje mbesin, Jasmina ka marrë rrugë jashtë dhe gjejeni pak se ku!

Ajo nga fundjava që lamë pas gjendet në Gjermani, e shoqëruar nga një mikeshë e saj e mirë ku normalisht nga ky udhëtim nuk ka munguar takimi me Ardianin.

Bukuroshja ka postuar në Instagram një video më këngëtarin mbrëmë vonë.

Ky veprim vetëm sa i shton benzinë zjarrit të thashethemeve të panumërta mbi raportin e tyre.

Image

Adrian Bujupi

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Golashënuesit më të mirë të të gjitha kohërave të Francës

Story i radhës

Nuland: Rusia po pëson humbje të mëdha në Ukrainë

Të fundit nga