Ç’po ndodh? Bie sërish sistemi TIMS në Pikën Kufitare të Kakavijës

Probleme në Pikën Kufitare të Kakavijës

. Gazetarja Brikena Metaj raportoi se në këtë pikë ka rënë sistemi TIMS rreth orës 21:50 të mbrëmjes dhe aktualisht po punohet manualisht.

Nuk raportohet për radhë të gjata qytetarësh.

Po ashtu mësohet se punonjësit po përcjellin manualisht dokumentacionin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Truss dhe Macron diskutuan sulmet ruse në Ukrainën civile në një telefonatë

Story i radhës

Zaporizhia, strehë për qindra mijëra ukrainas të zhvendosur

Të fundit nga