COVID, 408 raste të reja dhe 4 viktima në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 2 140 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 406 kanë rezultuar pozitivë, ose 19 për qind e të testuarve. Po ashtu, në 24 orët e fundit, 4 pacientë e kanë humbur betejën me koronavisusin, ndërsa janë shëruar 280 persona.

Ngjarja paraprake

U kap me 30 kg drogë, gjykata “çon” në shtëpi vëllain e ish-shefit të policisë

Ngjarja e ardhëshme

Kastrioti emëron kryetrajnerin dhe drejtori e ri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian