Copenhagen fiton, një hap afër fazës së Grupeve në Champions

Skuadra daneze, Copenhagen, me një këmbë gjendet në fazën e grupeve në Champions League.

Copenhagen ka shënuar fitore në udhëtim, me rezultat 1:0 ndaj skuadrës polake Rakow.

Ndeshja u zhvillua në stadiumin “Arcelor Mittal Park” në Sosnowiec, të pranishëm ishin 11.600 shikues.

Futbollisti Racovitan ka shënuar autogol për fitoren e mysafirëve.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Jori Delli dhe Fred De Palma zyrtarizojnë lidhjen në rrjete sociale, publikojnë fotografi nga pushimet

Story i radhës

Rama intervistë për televizionin italian: Ka një raport shumë të thellë mes Shqipërisë dhe Italisë

Të fundit nga

Lumbardhi puth Albyn

Afërsia mes Lumbardhit dhe Albyt sa vjen e shtohet. Mbrëmë, të dy kanë qëndruar bashkë në