Conte e ka seriozisht

Conte e ka seriozisht, do yllin e Premier Leagues!

Trajneri Antonio Conte dëshiron të marrë një mesfushor në merkaton e janarit. Ai ka hedhur sytë në Angli dhe zërat e mëparshëm për një interseim nga Georginio Wijnaldum janë përforcuar më tepër.

Holandezi nuk ka rinovuar me Liverpoolin dhe dihet prej kohësh se ka Barcelonën pas. Trajneri Ronald Koeman e do në Spanjë, prandaj dhe lojtari është i dyzuar.

Interi është futur papritur në garë dhe Liverpooli mund ta shesë.

Thiago mund të bëjë mjaft mirë rolin e tij, prandaj trajneri Klopp mund të heqë dorë nga futbollisti që të mos e humbasë me parametra zero.

Ngjarja paraprake

Djegia qymyrit e gomave, “helmon” qytetarët

Ngjarja e ardhëshme

Joe Jonas dhe Sophie Turner shpenzojnë kohën duke u shëtitur në Los Angeles

të fundit nga