Cole: Ishte njëra nga paraqitjet më të mira të Chelseat që kam parë

Ish-futbollisti i Chelseat, Ashley Cole, ka thurur lëvdata për skuadrën e menaxherit, Thomas Tuchel.

“The Blues” arritën të dalin triumfues nga Anfield duke mposhtur Liverpoolin.

Chelsea e fitoi ndeshjen me rezultatin 0-1, me golin e Mason Mount min (43′).

Ndërkohë, Ashley Cole, i cili ishte në cilësinë e analistit në “SkySports”, e cilësoi paraqitjen si njërën nga më të mirat që ka parë nga Chelsea.

“Ishte një paraqitje perfekte, ata treguan guxim, dhe përsëri, të shkosh në Anfield dhe të jesh i guximshëm është një gjë e mrekullueshme”, tha Cole.

“Për mua kjo është njëra nga paraqitjet më të mira që kam parë, ishin të qetë me top, iu përmbajtën planit dhe kjo ishte e mrekullueshme.

 

Ngjarja paraprake

Bujar Osmani: 98% e anëtarëve të partisë janë të kënaqur nga përbërja qeveritare e BDI-së

Ngjarja e ardhëshme

Wanda pozon e zhveshur në shtrat, ky detaj merr vëmendjen e ndjekësve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian