Çmimi i parë i “Këmbës së Artë” në futbollin e Europës, i shkon Asllanit

Çmimi i parë i “Këmbës së Artë” në futbollin e Europës, i shkon Asllanit!

Shqiptarët kanë sukses kudo! Këtë herë një histori për t’u përgëzuar është ajo e Kosovare Asllanit, ambasadorja jonë më e mirë e sportit.

Aktualisht pjesë e Milanit, kjo lojtare po shkëlqen me golat e realizuara.

Në mbrëmjen e djeshme është dhënë për herë të parë çmimi i Këmbës së Artë për femra. Ky trofe i ka shkuar Kosovare Asllanit, duke marrë kështu vlerësimin e madh dhe prestigjoz..

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Na thoni shenjën e Horoskopit, t’ju tregojmë se çfarë ngjyre duhet të vishni në natën e Vitit të Ri

Story i radhës

Zgjedhjet e 14 Majit/ Meta: Mundësi e shkëlqyer për largimin e shpejt të kësaj Qeverie

Të fundit nga