‘Çmendet’ moti, ja çfarë parashikojnë meteorologët për javën e ardhshme

Motit me diell i ka ardhur fundi këtë fundjavë, pasi duke nisur nga e hëna dhe përgjatë gjithë javës në të gjithë territorin do të kete reshje shiu.

Gjatë javës së ardhshme pritet që të ketë ulje temperaturash, sidomos gjatë ditës së maartë.

Ndërkohë qëherë pas here pritet t ketë edhe rrebeshe të forta shiu si dhe shkarkime elektrike.

Ngjarja paraprake

Mund të harxhoni kalori duke bërë seks; Por burrat kanë më shumë përparësi ja pse

Ngjarja e ardhëshme

Kandidatët për Prishtinën, ja cilët emra po flitet se do të kandidojnë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian