‘Çmendet’ Lori, gati 10 mijë euro veç për një veshje

Ajo ka shumë para.

Por, kur bëhet fjalë për veshje, Lori Hoxha nuk e kursen dorën e xhepin, por, jep para të shumta për rroba e mbathje.

Por, së fundmi ajo e ‘teproi’.

Lori harxhoi 9,805 Euro për një veshje ditore.

 

6140 euro pronarja e Top Channel i dha për një jelek, 2,300 euro për një çantë dore, 475 euro për një bluzë dhe 890 euro për mbathjet në këmbë.

Ngjarja paraprake

Dardanët mbajtën stërvitjen e fundit në Durrës, nesër udhëtojnë në Lubjanë

Ngjarja e ardhëshme

Mbi 10 ambulanca me pacient me Covid presin jashtë për t’u futur në spital

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian