Çka thotë horoskopi sot për beqaret?

Horoskopi ditor, e diel 11 tetor 2020.

Dashi

Sot do afroheni me shume se kurrë me atë qe keni ne krah dhe do flisni edhe për disa te fshehta te se kaluarës. Do gjeni mirëkuptimin. Beqaret do kenë me tepër se kurrë besim tek vetja dhe do e gjejnë princin e kaltër. Shume gjera kane për te qene ndryshe tashme. Me financat do jeni kurdoherë te matur dhe situata nuk do jete aspak problematike.

Demi

Do bëni çdo gjë qe te keni ne dore sot vetëm qe marrëdhënia ne çift te mbetet sa me e mire. ne mbrëmje mund te provoni edhe eksperienca te reja. Beqaret do ëndërrojnë me shume sesa duhet dhe realiteti do jete i trishtë. Ne planin financiar nuk duhet te kryeni operacione te rrezikshme sepse gjendja do përkeqësohet. Qëndroni gjithë kohës me këmbë ne toke.

Binjaket

Dite shume e zakonshme dhe pa te papritura kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Beqaret nuk duhet t’i refuzojnë personat qe do iu vijnë rreth e rrotull edhe sikur me ta te kenë vetëm aventura kalimtare. Emocionet dhe kënaqësitë do jene te papërshkrueshme. Perspektivat janë te mira për sektorin e financave.

Gaforrja

Ka rrezik te ëndërroni për dike tjetër sot dhe me mendje mund ta tradhtoni partnerin. Ne fakt pas pak kohesh do ndihen keq për këtë qe keni bere. Beqaret do jene mjaft tërheqës dhe do arrijnë te bëjnë për vete cilindo qe do pëlqejnë. Sektori i financave do jete goxha me i qëndrueshëm se kohe me pare. Do i shlyeni edhe borxhet qe keni pasur.

Luani

Yjet do ju krijojnë kushtet e përshtatshme qe ju te ndiheni sa me mire ne krahët e partnerit tuaj. Do dashuroheni si kurrë me pare dhe do ndiheni mjaft mire. Beqareve do ju duhet te presin edhe pak kohe për te ndryshuar statusin. Ne planin financiar do jeni me te organizuar dhe gjendja do vije duke u përmirësuar. Me ne fund mund te kryeni shpenzimet e dëshiruara.

Virgjeresha

Do mahniteni sot kur te zbuloni disa cilësi te reja te partnerit tuaj dhe do e dashuroni me më shume pasion atë. Beqaret do i kushtojnë vëmendjen e duhur atij qe pëlqejnë dhe ai pak nga pak do afrohet me ta. Mbrëmja do jete me e këndshme. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Nuk do keni aspak frike kur te shpenzoni për gjerat e nevojshme.

Peshorja

Ndikimi i madh i Plutonit do sjelle probleme serioze ne jetën tuaj ne çift sot. Nuk do merreni vesh për asgjë dhe do kërkoni me ngulm gjera te pamundura. Beqaret ka mundësi te afrohen shume me një person qe nuk do ju përputhet ne asnjë pike. Kujdes! Ne planin financiar gjendja do jete disi me e mire, megjithatë çdo shpenzim duhet kryer me kujdes.

Akrepi

Do diskutoni gjere e gjate me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe me ne fund do i zgjidhni problemet e vogla qe ju kishin dale me herët. Beqaret do jene nen presion dhe ka rrezik te mos përfitojnë fare nga mundësitë qe do iu jepen. me financat duhet te merreni me tepër. Shpenzimet kryenjini me kujdes dhe vetëm për gjera te domosdoshme.

Shigjetari

Kjo do jete një dite e veçante për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do ju përgatisë surpriza marramendëse te cilat do ju bëjnë te ëndërroni gjithë kohës. Beqaret do kenë shume pretendente dhe do e kenë paksa te vështirë te bëjnë zgjedhjen e duhur. Ne planin financiar do keni sukses dhe gjendja do ndryshoje rrënjësisht ne pak kohe. Do ndiheni mjaft mire.

Bricjapi

Ata qe janë ne një lidhje do merren vesh mire me personin qe kane ne krah. Do jeni tolerante dhe mjaft te kuptueshëm. Beqaret do lëvizin çdo lloj guri ne mënyrë qe te gjejnë dike qe t’iu përshtatet. Do e kenë paksa te vështirë, por gjithsesi bëjnë mire te mos ndalen. Me financat do jeni impulsive dhe ka rrezik te bëni gabime te pafalshme. Kujdes!

Ujori

Te dashuruarit do vazhdojnë te kenë një dite normale dhe pa gjera te jashtëzakonshme. Beni atë qe do ju duket juve me e arsyeshmja. Fati i beqareve do jete i përcaktuar nga yjet. Përgatituni për emocione te papërshkrueshme dhe për ndryshime rrënjësore. Ne planin financiar do keni fat dhe sukses. Te gjithë do habiten sesi gjendja e te ardhurave tuaja do ndryshoje menjëherë.

Peshqit

Kjo dite nuk do jete aspak e favorshme për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni për gjithçka me partnerin tuaj dhe nuk do ndiheni mire. Beqaret do qëndrojnë me disa miq te vjetër dhe nuk do e ndiejnë aspak nevojën e një partneri. Për te përmirësuar financat do mbështeteni tek te afërmit. Ata do ju japin ndihme te pakushtëzuar. Gjithsesi mendoni pak se çfarë do bëni neser.

Ngjarja paraprake

Turqi, bie dëshmor një ushtarë në përleshje me terroristët

Default thumbnail
Ngjarja e ardhëshme

OKB: Çdo i pesti person në Jemen vuan nga çrregullime mendore

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian