Çka do të ndodhë sot në Kosovë

Gazeta sjell ngjarjet më të rëndësishme të ditës së fundit të vitit

10:00Kryeministri Avdullah Hoti viziton Down Syndrome Kosova. 

(Lagjja Pejton -afër Ambasadës Norvegjeze – Prishtinë)

11:00Auditorit të Përgjithshëm, Besnik Osmani mban konferencë për medie,  lidhur me Zbatimin e Planit Strategjik 2018-2021, me fokus të arriturat dhe rezultatet 2020. 

( Ambientet e Zyrës Kombëtare të Auditimit)

Ngjarja paraprake

Megi Pojani flet për partnerin ideal dhe të brendshmet seksi që i dhuruan për Krishtlindje

Ngjarja e ardhëshme

California zbulon rastin e parë të variantit të ri të koronavirusit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian