City vazhdon bisedimet me Haalandin

Manchester City po vazhdon qetë dhe sigurt bisedimet me sulmuesin norvegjez, Erling Haaland për një transferim të mundshëm.

20-vjeçari po shkëlqen me Dortmundin dhe klubet tjera mund ta marrin për 75 milionë euro në verë.

Real Madrid dhe Manchester City janë dy skuadrat më të interesuara për shërbimet e qendërsulmuesit shtatlartë.

Madje, këta të fundit po mbajnë bisedime progresive me norvegjezin.

Manchester City është i gatshëm t’i japë pagë prej mbi 25 milionë euro Haalandit, të njëjtë me të De Bruynes, plus bonuse tejet luksoze.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Gjiko shfaqet i lumtur në krahët e Elitës gjatë udhëtimit të tyre në Milano

Story i radhës

“Sot festojmë triumfin e së mirës mbi të keqen”, ambasadorja Yuri Kim mesazh për gjithë shqiptarët

Të fundit nga