Cila është më e vjetër, Shyhrete Behluli apo Remzie Osmani?

Këngëtaret e njohura, Shyhrete Behluli dhe Remzie Osmani pëlqehen mjaft shumë për stilin e muzikës.

Përgjatë viteve, ato sollën një sërë projektesh të suksesshme dhe shquhen si ndër zërat më të ëmbël të estradës.

Krahas kësaj për dallim të moshës, dyshja Behluli dhe Osmani duken mjaftë të reja.

Para një muaji, Remzie Osmani ka festuar 50 vjetorin e saj të lindjes së bashku me familjarët.

Ndërsa, Shyhrete Behluli më 10 janar i ka mbushur 59 vjet.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Ndryshon moti – nga java e ardhshme rritje e lehtë e temperaturave

Ngjarja e ardhëshme

Paraburgim për të riun nga Prilepi, kërcënoi një kandidat për kryetar komune

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian