Çifti i aktorëve i japin fund martesës vetëm 18 muaj pasi i thanë “Po” njëri-tjetrit

Zoë Kravitz dhe Karl Glusman janë ndarë pas 18 muajsh martesë.

Sipas People, aktorja dhe modelja e njohur paraqiti kërkesën për divorc nga bashkëshorti më 23 dhjetor.

31-vjeçarja dhe Glusman u lidhën në tetor 2016 dhe kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë më 9 qershor. Ata u martuan në shtëpinë e babait të aktores Lenny Kravitz, në Paris.

Image

Gjatë verës çifti aktorëve festuan 1 vjetorin e martesës dhe aktorja publikoi një foto bardh e zi nga dasma e tyre e shkroi: “1 vit!”

Glusman, ndërkohë, ka fshirë të gjitha postimet e tij të vjetra në  Instagram dhe ka vetëm dy postime te reja.

Image
Ngjarja paraprake

Kongresisti Torres premton se do ta ndjekë rrugën e Engelit kur bëhet fjalë për çështjen e shqiptarëve

Ngjarja e ardhëshme

Slack pëson ndërprerje në mbarë botën

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian