“Christmas Without You”, vjen nga Ava Max

Ava Max i këndon Krishtlindjes pak kohë para kësaj feste.

Ava Max ka publikuar një projekt surprizë për fansat e saj, bëhet fjalë për projektin “Christmas Without You”.

Këtë projekt, artistja shqiptare kësaj radhe e solli vetëm në versionin audio dhe tashmë fansat mund ta dëgjojnë në kanalin YouTube.

“Krishtlindja erdhi herët”, ka shkruar Ava në mbishkrimin që ia la postimit, me të cilin njoftoi për këngën e re.

Kjo këngë pason projektin “Naked”, i cili ishte pjesë e albumit të parë të Ava Max, “Heaven and Hell”.

Ngjarja paraprake

“Vendosni pullën e kuqe!”, Rama i bën kërkesën e pazakontë Fevziut

Ngjarja e ardhëshme

Paralajmërimi i frikshëm nga Lajçak rreth marrëveshjes me Serbinë: Bëhuni gati për kompromise

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian