Christian Bale shihet me kokën e rruar teksa shijon një ditë në Sidnej

Aktori i Hollywood Christian Bale është duke filmuar Thor: Love and Thunder në Sidnei, Australi.

Aktori 47-vjeçar dukej i panjohur kur kaloi një ditë familjare në Palm Beach, një qytet idilik në plazh një orë në veri të qytetit, shkruan Daily Mail.

Flokët e bukur gështenjë nuk i shiheshin askund teksa ai sijoi një ditë familjare në qytet. Christian ishte i rrethuar nga familje të tjera që nuk dukej se e njihnin.

Gruaja e aktorit Sibi Blažić u pa në krah me çiftin që mbanin duart përreth ndërsa shëtisnin nëpër parkun e makinave.

Christian vendosi të shkonte rastësisht për një ditë të veshur me një bluzë të zezë dhe pantallona të përshtatshme ngarkese së bashku me një këmishë.

Ai e përfundoi veshjen me një palë këpucë të thjeshta të zeza dhe syze dielli të errëta.

Sibi, ndërkohë, e mbajti dukjen e zakonshme, veshur me një xhaketë të zezë, së bashku me një palë geta të zeza që i përqafonin trupin.

Ajo kishte veshur flokët e saj brune të lëshuara dhe një palë syze dielli të rrumbullakëta për shëtitje së bashku me një palë pantallona të zinj.

Image
Image
Ngjarja paraprake

FC Barcelona ‘thumbon’ indirekt Realin pas barazimit me Getafen

Ngjarja e ardhëshme

Rreth 450 vajza migrante të pashoqëruara largohen nga strehimorja në Houston

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian