Chrissy Teigen tregon sekretin e fytyrës/ Ky vaj bën mrekulli

Chrissy Teigen ka një fytyrë tejet të bukur dhe të gjithë janë kurioz të dinë se me çfarë e mirëmban atë.

Ajo dha disa detaje për një fytyrë të shëndetshme.

“Unë heq grimin nga fytyra. Përdori peceta për heqjen e tij”, tha ajo.

Image

Më pas shtoi se përdorë një lloj vaji i cili kushton 72 dollarë.

Image

Bëhet fjalë për Le Prunier’s Plum Beauty Oil, të cilin e përdorë çdo natë pas heqjes së grimit.

Ngjarja paraprake

“Reali duhet të gjejë mënyrën t’i rrëmbejë dytë, Mbappen dhe Haalandin”

Ngjarja e ardhëshme

India me “shtatë rekorde brenda tetë ditësh” – mbi 200.000 raste reja me COVID-19 vetëm në 24 orë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian