Chrissy Teigen tregon gjendjen e saj pas operimit të endometriozës

Ylli televiziv së fundmi ka treguar gjendjen e saj.

Chrissy Teigen është kthyer në shtëpi pasi ishte në spital. Modelja 35-vjeçare shkoi në Instagram Story të saj të Enjten pasdite për të ndarë një video të saj në shtratin e saj pasi iu nënshtrua operacionit të endometriozës, shkruan ET.

“Unë jam mirë, dhe unë jam përsëri në shtëpi tani,” ndan një tingëllimë e përgjumur Teigen në videon e shkurtër.

Më parë gjatë ditës, Teigen ndau një postim në historinë e saj duke zbuluar se ajo ishte në spital, duke u përgatitur të shkonte nën thikë për procedurën.
Sipas Klinikës Mayo, endometrioza është “një çrregullim shpesh i dhimbshëm në të cilin ind i ngjashëm me indin që normalisht shtrihet në brendësi të mitrës tuaj – endometrium – rritet jashtë mitrës tuaj”.

Në klip, Teigen ka veshur një fustan spitali dhe është shtrirë në një shtrat ndërsa lëviz kamerën.

Teigen gjithashtu ndau një klip të saj duke luajtur një Nintendo Switch ndërsa ishte në spital.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Iran, 80 vdekje dhe mbi 7 mijë raste të reja me COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Sherr me vëllain për një kanal/ Flet vajza e Enver Lloçit: Policët thoshin le të vdesë, babi në gjendje të rëndë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian