Chrissy në formën më të mirë, mban gjoksin me duar

Ajo aktualisht po shijon rrezet e diellit më familjen e saj në St Barts.

Dhe Chrissy Teigen dukej në cdo hap me vogëlushen e saj në plazh të martën, derisa u bë bashkë edhe më burrin e saj, që u shfaq i zhveshur, John Legend.

Modelja dhe ylli televiziv u shfaq me ngjyra shumë të guximshm, ndërsa John me pantollona të shkurtëra duke treguar trupin e tij.

Chrissy kohët e fundit ka përjetuar momente jo të mira, fillimisht duke humbur beben e saj, ndërsa më pas mori lajmin se nuk mund të ketë më fëmijë./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Alibeaj publikon videon dhe akuzon: Rama ka aleat në qeveri trafikantët e drogës

Ngjarja e ardhëshme

​Ish-trajneri i Real Madridit bëhet me klub të ri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian