Chiellini dhe Demiral të gatshëm për lojë

Mbrojtësit e Juventusit, Giorgio Chiellini dhe Merih Demiral, janë rikuperuar nga lëndimet dhe janë stërvitur me pjesën tjetër të skuadrës gjatë ditës së hënë.

Zonja e Vjetër luan kundër Dynamo Kievit të mërkurën në Ligën e Kampionëve, ndërsa tashmë e ka siguruar kualifikimin në fazën e eliminimit direkt të kësaj gare.

Në njoftimin e klubit është konfirmuar rikthimi i plotë në stërvitje i Chiellini dhe Demiral, të cilët e kanë kompletuar stërvitjen me bashkëlojtarët.

Të dy lojtarët kanë pasur probleme muskulore, ndërsa gjatë ditës së sotme (e martë), pas stërvitjes, trajneri Andrea Pirlo do të dalë në konferencë për shtyp.

Juventusi vjen pas një barazimi në Serie A kundër Beneventos (1-1), ndërsa ka mbetur gjashtë pikë prapa liderit Milan.

Ngjarja paraprake

Luana Vjollca arrin suksesin e radhës, fiton medalje nga Youtube!

Ngjarja e ardhëshme

GRUBI tregon sa ka kushtuar spoti i këngës së ripërpunuar për Alfabetin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian