Chelsea triumfon në çastet e fundit në “Stamford Bridge”

Chelsea ia doli në çastet e fundit në “Stamford Bridge”. 

Ata fituan me rezultat 1:0 kundër Newcastles, në takimin e javës së 29-të të Premier League. 

Përkundër dominimit, të kaltrit mezi arritën fitore.

Në minutën e 89-të, Havertz realizoi golin e fitores. 

Chelsea është në vend të tretë me 59 pikë e Newcastle i 14-ti me 31.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Koncepti i ri për arsimin fillor nuk do të tërhiqet nga ministri i ri Arsimit

Story i radhës

Einxheli dhe motra e Dagz e nisin mbarë si kunata

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish