Chelsea shet Ziyech dhe merr De Ligt?    

Chelsea shet Ziyech dhe merr De Ligt?    

Hakim Ziyech mund të largohet nga Chelsea, thotë The Guardian.

Blutë do të “dëgjonin” çdo ofertë për mesfushorin sulmues, fitimet e të cilit do të duhej të riinvestoheshin si në mbrojtje ashtu edhe në sulm.

Në këtë kuptim, sipas disa raportimeve, ndër të tjera, mbrojtësi i Juventusit Matthijs de Ligt  është në listën e dëshirave të Thomas Tuchel për sezonin e ri, i cili mund të  zëvendësojë  më  së  miri në  qëndër të  larguarin Rudiger.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Rama në Greqi për samitin e Evropës Juglindore

Story i radhës

“Do të dalim nga burgu nëse në pushtet vjen VMRO”, nga burgu flet sulmuesi i Selës, Jane Çento

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish